Velika greška Vladimira Stojkovića: Pogledajte gol koji je Partizan primio u 7. minutu (VIDEO)

Iskusni čuvar mreže bez potrebe istrčao na 18 metara

• 33

Veliku grešku napravio je golman Partizana Vladimir Stojković u 7. minutu meča protiv Malatije - grešku koja je crno-bele koštala rano primljenog gola!

Istrčao je popularni Stojke na 18 metara od svog gola, prilikom jedne duge lopte odbrane domaćina, ali nije prvi do nje stigao.

Nadmudrio ga je Adis Jahović i glavom postigao vodeći gol za Malatiju koja juri Partizanovih 3:1 iz prvog meča 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Ostaje pitanje zbog čega je Stojković istrčao, kada su pored Jahovića praktično bili i Strahinja Pavlović i Bojan Ostojić. Ovaj poslednji zatim nije uspeo da stigne loptu pre nego što je ona završila u mreži.