Molde šokirao Partizan u 71. minutu, ali je Miletić spasio crno-bele: Pogledajte oba gola (VIDEO)

Domaćin postigao gol praktično ni iz čega, a Partizan posle ubacivanja iz kornera

• 3
FK Partizan Foto: Telegraf

Fudbaleri Partizana doživeli su pravi šok u 71. minutu revanš meča plej-ofa Lige Evrope protiv Moldea - praktično ni iz čega su primili gol!

Strelac je bio Leke Džejms kom sa pola metra nije bilo teško da ugura loptu u praznu mrežu i donese željeni rezultat domaćinu. Podsetimo, crno-beli su u prvom meču slavili sa 2:1.

Molde je imao jedan slobodan udarac, iskosa sa desne strane, lopta je pogodila nekog u živom zidu i praktično pala Džejmsu na nogu.

Pogledajte video:

Ipak, devet minuta kasnije Nemanja Miletić je sjajno skočio posle kornera Zorana Tošića i doneo je crno-belima  gol vredan Lige Evrope.