≫

Žoao Feliks dao gol Dmitroviću: Nadamo se da će Srbin u subotu biti uspešniji (VIDEO)

Portugalcu nije bilo teško da ugura loptu u mrežu Eibara

• 3

Žoao Feliks je dobio prvu rundu protiv Marka Dmitrovića, kada je u 3. kolu Primere postigao gol za Atletiko u pobedi protiv Eibara rezultatom 3:2 (1:2)!

Međutim, nadamo se da će reprezentativni golman Srbije biti uspešniji u subotu veče kada Feliks bude gostovao na Marakani sa reprezentacijom Portugala u okviru kvalifikacija za EP.

Doduše, Dmitrović nipšta nije mogao ni da učini kod ovog gola. Izašao je da zaustavi Koštu, a ovaj je asistirao Feliksu kom nije bilo teško da ugura loptu u praznu mrežu. Prethodno su Šarls i Arbilja pogađali za goste.

Pogledajte gol koji je Dmitrović primio:

Atletiko je u nastavku bio bolji na terenu i uspeo je da preokrene rezultat golovima rezervista Vitola i Tomasa.

Ovaj oslednji je postigao gol u 90. minutu za treći trijumf Jorgandžija iz isto toliko utakmica.