≫

Lalatović se vratio, Voša za poluvreme rešila derbi sa Spartakom!

Trener Vojvodine je bio kažnjen sa tri meča zabrane vođenja tima

• 10

Fudbaleri Vojvodine pobedili su sa 2:0 Spartak iz Subotice u jedinom meču 11. kola  Superlige Srbije odigranom u petak.

Meč je između ostalog obeležio i trener novosadskog tima Nenada Lalatovića koji je odradio suspenziju dobijenu posle skandala u Nišu prošlog meseca.

Lalatović je tada žestoko isprozivao nekoga na tribinama i Čaira i pretio da će otkriti svaku nameštenu utakmicu koju je Radnički odigrao. To je za sada ostalo iza Lalatovića čiji je tim od starta bio bolji.

Stojković je već u drugom minutu pogodio stativu, imali su Novosađani još nekoliko šansi za gol preko Đuričina i Matića, pre nego što su ga i postigli u 29. minutu.

Prelepu kombinaciju i dupli pas glavama su odigrali Nikolić i Bojić i ovaj drugi je šutirao u malu mrežu za 1:0. Dvanaest minuta kasnije se i Nikolić upisao u strelce.

On je u petercu skočio pored jednog defanzivca subotičkog tima i u 41. minutu glavom kaznio njegovu očajnu odbranu. Time je Nikolić postavio konačan rezultat meča, a Vojvodini doneo novu pobedu.

Tim sa Karađorđa se bar za sada vraća na prvo mesto Superlige sa 25 bodova, drugoplasirani je TSC iz Bačke Topole sa 24, koliko ima i Crvena zvezda, dok je Spartak osmi sa 12 bodova.