≫

Mihin najemotivniji meč završen dramatičnim remijem sa Laciom: Gosti promašili penal u 88. minutu!

Srbin sa klupe ispratio burnu utakmicu na "Renato D'Alari"

• 0
Siniša Mihajlović Foto: Tanjug/Ap

Bolonja je ovacijama pozdravila Sinišu Mihajlovića, učinili su to i navijači Lavija za srpskog trenera koji je sa klupe vodio svoj tim u burnom remiju protiv "nejgovih" nebeskoplavih u 7. kolu Serije A - 2:2!

Sam meč počeo je ovacijama celog Renato D'Alari  stadiona za Mihajlovića, koji je još jednom skupio snagu u izašao iz bolnice, i vodi svoj tim do novog boda.

Kada je reč o susretu, svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu, ali i te kako je "varničilo" i u nastavku, uz po jedan crveni karton na obe strane, za Lukasa Leivu kod Lacija, i Garija Medela kod Bolone, ali i promašeni penal gostiju!

Prvo je Bolonja je povela u 21. minutu kada je Orsolini odlično centrirao sa desne strane, a Krejči pogodio glavom sa ivice peterca za početno vođstvo.

Ipak, samo dva minuta kasnije, Lacio je izjednačio, a Imobile sa leve trane pogađa bliži ugao za 1:1.

U nastavku, Bolonja je ponovo povela, preko Rodriga Palasija, da bi Rimljani poravnali preko Imobilea za 2:2.

Korea je imao šansu da sa "kreča", u 88. minutu, donese tri boda Rimljanima, međutim njegov silotvit šut je bio neprecizan, završio na prečki, za veliko olakšanje domaćih.