Marin: Znao sam da će Voždovac pobediti Partizan, jedan igrač mi je to obećao!

Kapiten Zvezde otkrio zanimljiv detalj pre utakmica večitih

• 58
Marko Marin Foto: crvenazvezdafk

Crvena zvezda je posle 11. kola i utakmica odigranih nedelju ponovo pobegla Partizanu na četiri boda viška!

Crveno-beli su golom Marka Marina u 96. minutu pobedili Napredak u Kruševcu (1:0), dok je Partizan u 95. minutu poražen od Voždovca na svom terenu (2:1).

Rezultat u Humskoj je za mnoge bio iznenađenje, ali ne i za Marina - kapitena Zvezde - koji je imao obećanje od strane igrača Voždovca da će Zmajevi slaviti.

- Obećao mi je Miloš Stojčev da će ih pobediti. Rekao mi je da su se super pripremili za tu utakmicu i da veruje u slavlje. Obećao mi je da će da osvoje tri boda i zato ni na trenutak nisam razmišljao da će biti drugačije - rekao je Marin za Sportski žurnal, uz napomenu da su on i Stojčev kućni prijatelji.

U međuvremenu se pojavila i analiza Sudijske komisije koju je javnosti obrazložio Milan Radaković, gostujući n TV Arena Sport, a koja kaže da je Marinov gol sporan.

Ne zbog faula, nego zbog onoga što se dešavalo u živom zidu. Kompletnu analizu pogledajte OVDE.