Verona je (ne)očekivano slavila protiv Parme golom u 10. minutu

• 0
FK Verona Foto: AP/Tanjug

Srpski reprezentativac Darko Lazović postigao je svoj prvenac u Seriji A ove sezone, i to na kakav način!

Lazović je u 10. minutu meča protiv Parme ispalio projektil koji Sepe nije mogao nikako da odbrani, što je bilo dovoljno za tri boda i drugi trijumf na strani ove sezone - 1:0 (1:0)!

Veroni su ovde bodovi i te kako bili potrebni da malo pobegne iz donjeg dela tabele, dok je Parma u sredini. Domaćin sada ima 13, a Verona 12 bodova.

Pogledajte Lazovićev pogodak:

Lazović je u 66. minutu mogao do još jednog gola, ali je lopta prohujala pored stative. Dva minuta kasnije Darmijan je imao sjajnu priliku da izjednači, kao i Dermaku i Karamoh u posldnjih 15 minuta meča.

Ipak, Žervinjo je u 50. minutu imao najbolju priliku za domaćina - pogodio je prečku.