≫

Bomba o kojoj se manje priča zbog poraza Partizana: Golčina Ivanovića jedina svetla tačka crno-belih

Bled utisak probao je da popravi Ivanović

• 1
Đorđe Ivanović Foto: Arenasport

Đorđe Ivanović želeo je da bude spasilac Partizana.

Partizan je izgubio sa 2:1 od Čukaričkog, a gol za izjednačenje postigao je nekadašnji lider subotičkog Spartaka.

Ivanović je u drugom poluvremenu postigao spektakularan pogodak, možda i gol kola, ali će mu to manje značiti zbog onog što je usledilo.

Nije uspeo da sa ekipom dođe do preokreta, niti da je dodatno trgne protiv Brđana, novi udarac klub je doživeo u 89. minutu.

Pogodak i sve momente možete pogledati u kompilaciji.