TSC u 93. minutu ostao bez pobede, Mladost slavila u Novom Sadu!

Meč u Senti obeležila je i gista magla

• 0
FK TSC Bačka Topola Foto: MN Press

Fudbaleri TSC-a propustili su priliku da se barem privremeno izjednače sa Partizanom na tabeli, pošto su kod kuće odigrali 2:2 sa Spartakom iz Subotice!

Vodio je domaćin dva puta u ovom vojvođanskom derbiju, ali je Vladimir Otašević dva puta vraćao rezultat u egal. Poslednji put u 93. minutu.

Poveo je TSC u 12. minutu preko Milićevića, da bi Otašević u 31. izjednačio na 1:1. Tumbasević je u 72. ponovo doneo prednost TSC-u, ali je usledila pomenuta drama u nadoknadi i Spartak je izvukao bod. Vredi pomenuti i to da je gusta magla pravila dosta problema igračima.

Tim iz Bačke Topole je ostao na 5. mestu sa 33 boda iz 18 utakmica, dok je Spartak 9. sa 25 bodova.

Isto toliko ima i Mladost iz Lučana koja se nalazi na 8. mestu posle trijumfa nad Proleterom u gostima. Pavlović je bio strelac pobedonosnog gola iz penala u 72. minutu.