≫

Radnički zaribao posle 7:0! Haskić promašio penal, Dević ga kaznio u 94. minutu!

Brana Ilić junak Inđije, a Marko Dević Voždovca!

• 4
FK Voždovac Foto: Twitter.com

Fudbaleri Inđije i Rada prvi su odmerili snage u vanrednom 19. kolu Superlige.

Presudio je gol Brane Ilića, nekadašnje uzdanice Partizana, i to u ranoj fazi utakmice.

On je u 13. minutu zatresao mrežu Građevinara, pa je Inđija vezala drugu pobedu.

Prethodno je pao Napredak sa 3:1, a Rad je nanizao treći poraz i samo je Mačva u goroj situaciji.

U narednom kolu, Inđija gostuje Radniku i može da prestigne Surduličane u direktnom duelu, Rad je domaćin Partizanu.

Kasnije je odigran možda i najzanimljiviji duel kola, Voždovac je dočekao Radnički posle sedmice Nišlija u Ivanjici.

Nisu se Zmajevi uplašili, naprotiv, došli su do celog plena, i to golom iskusnog Devića u 94. minutu. Radnički je tako kažnjen i za promašaj Haskića iz penala, a posle toga je Nermina zamenio Stefan Mihajlović.

Crvena zvezda je pobedila Mladost sa 1:0, a Čukarički je preokrenuo protiv Bačke Topole i slavio sa 2:1.

Tumbasević je bio strelac u 34. minutu, Šapić i Vidosavljević su bili golgeteri Brđana.