Đuričićeva asistencija u Mesijevom stilu i evrogol nisu dovoljni Sasuolu, Baloteli pogodio za pobedu

Sjajno poluvreme za Srbina protiv Kaljarija koji je do boda stigao u 90. minutu

• 3
Filip Đuričić Foto: AP/Tanjug

Srpski reprezentativac Filip Đuričić održao je za poluvreme čas fudbala Kaljariju - najprijatnijem iznenađenju ovogodišnje Serije A, ali Sasuolo nije stigao do pobede!

Đuričić je upisao gol i asistenciju za pola sata, što je bilo dovoljno da domaćin na poluvremenu ima 2:0. Najpre je u 6. minutu pretrčao skoro pola terena, sa trojicom igrača na leđima, a onda asistirao Berardiju za vodeći gol.

Zatim je u 36. ''uhvatio'' sjajan pas Toljana u sredinu i postigao evrogol za dupliranje prednosti. Ovo mu je bio ukupno treći gol u sezoni, a stigao je i da dobije žuti karton u 45. minutu.

Gosti su u nastavku stigli do boda zahvaljujući golu Žoaa Pedra u 51. i Ragacua u 90. minutu. Uz napomenu da je Berardi u 66. promašio penal.

Pogledajte Đuričićevu asistenciju, a zatim i gol:

Mario Baloteli je u 54. minutu postigao pobednonosni gol za Brežu protiv SPAL-a u derbiju začelja.

Ipak, Breša je imala dosta sreće jer je domaćin preko Petalje u 74. promašio penal i tako su uzeli fenjer upravo od svog današnjeg protivnika.

Torino je preko Zaze i Anseldija stigao do tri boda protiv Fjorentine - 2:1!