Bizarna scena u Super ligi: Ne vide se lopta i gol, samo slavlje igrača posle preokreta!

Gusta magla napravila veliki problem u Ivanjici

• 1
FK Voždovac, FK Javor

Printskrin: Youtube/Superliga Srbija

Fudbaleri Javora i Voždovca odigrali su svoj meč 20. kola Super lige u skoro nehumanim uslovima, zbog magle koja se spustila u Ivanjicu u drugom poluvremenu!

Voždovac je slavio rezultatom 2:1, iako je domaćin preko Nikole Petkovića prvi došao do vođstva. Ipak, Aleksandar Stanisavljević je u 43. poravnao rezultat.

Preokret je viđen u 59. minutu kada je Marko Gjorgijevski zatresao mrežu domaćina, samo minut nakon što je ušao u igru.

Zanimljivo, od magle se gol praktično i ne vidi. kamera je ''uhvatila'' samo slavlje igrača Zmajeva.