Nećeš se ti vidjeti kao i na većini utakmica u Evropi...

Ti treba da grejes klupu!

• Celo

Pusti ti poruke već uradi nešto na terenu

• Titty Mcboob

Hahaha smesna ciganka, uvek pokusavate da pretite i verujete u cuda pa smo svi videli obicne igre vasih protvnika i 345 golova u mrezi golmana koji je barem 50% bolji od najboljih Pokusajte da cutite mozda i izadjete iz vase polovine u 90godina pre minuta

• Dr...

@Titty Mcboob

2-0....igrac vise, 5 min do kraja....i 2-2 sa prosecnim timom Holandije. Sta mislis ..koliko bi vam onda Totenhem dao golova za recimo samo 45min. I sa 2 igraca manje? Toliko o tome. Leteci beogradjanin vam zeli dobar pogled na dom Evropskih i svetskih sampiona. Haiku za danas

• Nenad Milosavljevic

Druze ti poredis Olimpijakos sa Az-om.Smesno.Pa Az razbija.Imaju najbolji gol statistiku u istoriji.Olimpijakos nikad slabiji.Seti se samo kako ste igrali do 60-tog minute,kad im je posle iskljucen igrac.Sami ste pricali sve najgore o igri Zvezde.I isto je Olimpijakos promasio strasnu sansu za 2:2 sa gracem manje.Imali ste ludu srecu.Partizan je dominirao 85 minuta.I posle onog kiksa Stojkovica,primio nevidjeno glup gol.Mi smo nesrecno izgubili.A vi gubite,jer veze nemate.

• ???

Ti možeš samo da ih vodiš u nameštenoj ping pong ligi. Veze ti nemaš

• JAJAJA

marin maestro verujemo u vas

• Baster

MARIN,SLEDEĆA ZVEZDINA ZVEZDA! Zaslužuje.

• Odbrojavanje

Grobari ispali iz LE dolaze da kom "3 za 3 namesteno je" za 3...2...1... Sad

• Nexxx

Ako ne budes gnjavio mnogo sa loptom mozda i uradimo nesto.

• 🔴⚪🔴⚪

"Од тебе тражим само, да као 🦁 се бориш!"

• Realno navijač Zvezde

@🔴⚪🔴⚪

Nije mi jasno zašto se obećava bilo šta kada se ishod ove utakmice već od prvog kola zna...3 za 3...