• 0

Liverpul još bliži tituli: Kanarinci "kljucnuli" bodove Lisicama, Bornmut šokirao Čelsi

Nisu uspeli fudbaleri Lestera da održe korak sa Redsima

• 0

Fudbaleri Lestera nisu uspeli da nastave pobednički niz od 8 pobeda jer su protiv Noriča odigrali tek 1:1  u meču 17. kola Premijer lige Engleske.

Od samog starta viđen je prilično ujednačen duel u kojem se gosti ni u jednom momentu nisu predavali. Tako su popularni Kanarinci poveli u 26. minuru preko Temu Pukija koji je odlično iskoristio loptu u prostor za početno vođstvo.

Ipak, do kraja poluvremena Lester je zaigrao mnogo bolje, pa je posle kornera Medisona, Vardi bio najbolji u skoku i poravnao rezultat.

Do kraja, Lester je na sve načine nastojao da dođe do gola i vrednih bodova, ali osim pogođene stative ništa se nije desilo. Ovaj rezultat najviše odgovara Liverpulu, koji je prethodno slavio sa 2:0 protiv Votforda i koji sada beži Lesteru 10 bodova.

FK Lester

FK Lester

Bornmut je u na Stamford Bridžu šokirao Čelsi sa 1:0. Popularni Plavci su igrali bolje imali su više šansi, ali Maunto Ejbrahajm i Pulišić nisu uspeli da zatresu mrežu. najbolju priliku propustio je Emerson u 73.  minutu kada je golman Remsdejl uspeo da odbrani njegov udarac i sačuva mrežu.

Sa druge strane stigla je kazna u 84. minutu kada je Gosling pogodio za popularne Trešnjice.

Kada je reč o ostalim duelima, Šefild je savladao Aston Vilu uz dva gola Džona Fleka, dok je Barnli bio uspešan na svom terenu protiv Njukasla kojeg je pobedio sa 1:0.