Barselona u 88. minutu ostala bez pobede!

Vu šokirao šampiona Španije i doneo bod Espanjolu

• 3
Lei Vu, FK Espanjol Foto: AP/Tanjug

Gradski derbi Između Espanjola i Barselone, u okviru 19. kola Primere, završen je bez pobednika - 2:2 (1:0)!

Rezultat koji svakako više odgovara domaćinu, pogotovo što su izjednačujući gol dali u 88. minutu preko Vu Leija.

Vodio je Espanjol i na poluvremenu golom Lopeza u 23. minutu, ali su Luis Suarez u 50. i rezervista Antonio Vidal u 59. minutu prekorenuli rezultat.

Barsi je u poslednjih 15 minuta posao dodatno bio otežan zbog drugog žutog kartona Frenkija de Jonga.

Iako su uzeli samo bod, Barsa je zadržala prvo mesto u Primeri. Doduše, sada imaju 40 boova koliko i Real koji je nešto ranije pobedio Hetafe sa 3:0. Espanjol je ostao zakucan za dno