Zvezdo, imamo i mi svoje planove: Drinčić najavio derbi kola, Voša vodi navijače besplatno!

U derbiju 22. kola Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine gostuju ekipi Crvene zvezde u Beogradu

• znamo vas

21. februar 2020 | 13:37

vasi planovi su..brzo primiti 2 komada da se slucajno ne desi neki autogol...ko jos vjeruje u crveno belu boju..hahah znamo vas kao zlu paru

• Звезда🇷🇸🇷🇸🇷🇸🏅🏅🏅🏆🏆🏆⚽⚽⚽

21. februar 2020 | 12:39

Ми прва два кола, дерби лиге, а гробари са склањачима...ни овакав жреб не помаже залеђеном лавору...

• 22. februar 2020 | 11:04

Partizan

@Звезда🇷🇸🇷🇸🇷🇸🏅🏅🏅🏆🏆🏆⚽⚽⚽

Pa I mi smo tako na pocetku

• Danilo

21. februar 2020 | 12:36

Znamo da imate svoje planove. Desetak minuta setnje po terenu, onda brza sklanjalica za sigurnih Zvezdinih 2:0, zatim namijeran prekrsaj na 18-19 m za penal za Zvezdu, pa na kraju namijerni ekscez za crveni karton. I tako redom.

@Danilo

"EKSEZ"?! Ljubi te mama pismenog...Verovatno ti glodarima pises transparente...

21. februar 2020 | 11:07

Zbezdo Vojvodina i Lalatović imaju svoje planove. Za promenu prvih dvadeset minuta šetnja po terenu i sklanjalica kada dodje željeni rezultat u korist Zvezde tada počinje lakši trening da ne bude uvek isto.

• Vuk1

21. februar 2020 | 11:06

Mozete jedino ako budete 60 posto bolji. Stankovic ima debi,tu su sudije da ga ulepsaju