• 0

Pešić video majstoriju petom i gol iz okreta: Tek što je šampionat počeo, a već imamo pogodak sezone

Gangvon je zahvaljujući tom golu savladao Seul

• 0

Osim gola srpskog veziste Aleksandra Paločevića, nedeljni repertoar u južnokorejskoj ligi doneo je i majstoriju koju je izveo Čo Đaje-Van i već u prvom kolu se kandidovao za gol sezone!

Njegov Gangvon je savladao Seul rezultatom 3:1, a pomenuti igrač je u 85.minutu pogodio za vođstvo od 2:1. Dva minuta kasnije postavljen je i konačan rezultat.

Elem, da se vratimo na majstoriju Đaje-Vana koji je sjajno istrčao kontranapad i potom petom iz okreta pogodio mrežu tima za koji je od 72. minuta igrao i bivši napadač Crvene zvezde Aleksandar Pešić.

Gol možete videti od 6.33 na videu koji se nalazi na početku teksta.