≫

Igrač Partizana šutem "probušio" Stojkovića: Ostojić kasnio na Nikolićevu "strelu"

Nemanja je atraktivno izjendačio posle pola sata igre

• 3

Sedamnaest minuta je bilo potrebno ekipi Spartaka da u zanimljivom prvom poluvremenu utakmice 28. kola Superlige sa Partizanom izjednači rezultat na 1:1.

Crno-beli su kao gosti u 12. minutu poveli pogotkom Filipa Stevanovića iz slobodnog udarca sa 25 metara, ali je Nemanja Nikolić, igrač Partizana na pozajmici u Spartaku poravnao u 29. minutu.

On je primio loptu na polovini Partizana, povukao ju je, a defanzivci gostiju su mu ostavili previše prostora.

Probao je da ga isprati Bojan Ostojić, uklizao je i samo uspeo da skrene loptu koja je šutnuta pravo kao strela.

Završila je iza leđa Vladimira Stojkovića, ali se Partizan do kraja poluvremena brzo presabrao i novim pogotkom Stevanovića otišao na pauzu s prednošću.