Mažićev sin debitovao u Superligi

Ognjen Mažić upisao svoj prvi nastup u seniorskom timu Spartaka

• 4
Ognjen Mazic, Milorad Mazic Foto: A. Nalbantjan, Instagram/mazicognjen

Ognjen Mažić, sin proslavljenog srpskog sudije Milorada, debitovao je u seniorskom fudbalu za Spartak iz Subotice u petak!

Mažić je svoju priliku dobio u finišu meča koji je njegov Spartak izgubio od Napretka (2:0), a u igru je ušao u 77. minutu umesto Nemanje Nikolića.

Uroš Kilibarda i Srđan Hrstić su, takođe, omladinci Golubova koji su dobili šansu od strane Vladimira Gaćinovića na oproštajnom meču od ove sezone.

Što se tiče samog Mažića, on je već dve godine član Subotičana i onog trenutka kada je "sleteo među Golubove" bilo je jasno da njegov otac Milorad nije mogao da sudi Spartaku.