• 0

Totenhem sve dalje od Evrope, Junajted se poigrao sa Aston Vilom uz "bombu" tinejdžera

Novi kiks Pevaca, Đavoli lagano do pobede

• 0

Fudbaleri Bornmuta i Totenhema su remizirali bez pogodaka, Aston Vila je na domaćem terenu poražena od Mančester junajteda sa 3:0.

Totenhem je tako ostao korak dalje od internacionalnih takmičenja, poslednju poziciju kvalifikanta za Ligu Evrope trenutno nosi Šefild junajted, koji je u poslednja tri meča sakupio sedam bodova.

Pevci su ostali na četiri, a posebno će ih boleti što su ostali bez trijumfa protiv ekipe sa samog začelja.

Bornmut je vezao čak pet poraza do ove utakmice, u prethodnom kolu ih je potukao Mančester junajted sa 5:2, ali Pevci su "pucali u prazno".

U drugom meču programa za četvrtak, Everton i Sautempton su remizirali sa 1:1.

Ings je dao gol za vođstvo gostiju u 31. minutu, već u 43. je Ričarlison izjednačio za "karamele".

U poslednjem meču, Aston Vila nije imala šta da traži protiv raspoloženog Mančester junajteda.

U 27. minutu je probio led Fernandeš iz penala, Grinvud je pred odlazak na odmor povisio vođstvo, tačku na meč stavio je Pogba na asistenciju Fernandeša u 58. minutu.

Nemanja Matić je posle potpisivanja novog ugovora odigrao standardnu partiju, a zamenjen je u 66. minutu, kada je Solskjer počeo polako da odmara nosioce pri rešenoj utakmici.