≫

Sergej dao gol u pobedi Lacija: Strašan "projektil" srpskog veziste, sevnuo volej koji se ne brani!

Ovo će definitivno ući u uži izbor za gol sezone

• 6
Sergej Milinković Savić Printskrin: Twitter/@Ross_Tudor

Srpski reprezentativac Sergej Milinković Savić postigao je svoj 6. gol u Seriji A, u pobedi Lacija protiv Kaljarija rezultatom 2:1 (0:1)!

Rimljani su na poluvremenu gubili rezultatom 1:0, da bi popularni SMS već na početku drugog poluvremena uhvatio jedan volje na 16 metara i poslao neodbranjiv projektil u mrežu.

Sergeju je to, inače, prvi gol posle sedam mečeva posta, a poslednji put je mrežu tresao 24. juna u porazu Lacija od Atalante rezultatom 3:2.

Potpuni preokret videli smo u 60. minutu, a strelac drugog gola za domaćina bio je Ćiro Imobile. Italijan je na taj način "za korak" pobegao Kristijanu Ronaldu na listi strelaca.

Lacio je na ovaj način zvanično overio mesto među četiri najbolje ekipe i igraće u Ligi šampiona, jer prvi naredni rival Roma sada 11 bodova manje na tri kola do kraja.

Kada već pominjeno Romu, podsetićemo vas da je u sredu veče i Aleksandar Kolarov postigao sjajan pogodak sa velike udaljenosti.