Projektovan kao zamena za Tedića, doneo Čuki pobedu golovima u 89. i 90. minutu

Brđani preokrenuli protiv Novog Pazara na Zlatiboru

• 0
FK Čukarički Printskrin: Instagram/cukaricki

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su ekipu Novog Pazara na pripremama na Zlatiboru rezultatom 2:1 (0:1), i to posle preokreta u samom finišu meča!

Vodio je Novi Pazar golom Kecapa u 35. minutu, ali je mladi Marko Rakonjac u 89. i 90. minutu pokazao da Brđani ove sezone polažu velike nade u njega. Podsetimo, Rakonjac je projektovan kao zamena za Slobodana Tedića.

Mladi napadač je i pre golova već pogodio prečku Novog Pazara, kod prvog pogotka mu je asistirao Docić iz korenra, a kod drugog novajlija Danilo Pantić.

Za Čuku su na ovom meču igrali: Petrović, Stevanović (od 58. Ćirković), Šapić, Puškarić, Tošić, Docić, Kovač (od 72. Lukić), Savić (od 60. Pantić), Birmančević (od 46. Eze), Kajević, Endijae (od 66. Rakonjac).