• 0

Kakvo ludilo u baražu Serije B: Tri promašena penala, bivši napadač Zvezde umalo tragičar

Ipak, Đorđević i Kjevo idu u polufinale

• 0
Filip Đorđević

Meč za infarkt! To je najkraći opis utakmice četvrtfinala plej-ofa Serije B između Kjeva i Empolija koji je, posle 120 minuta, završen rezultatom 1:1!

Međutim, u nastavku nismo gledali penale zbog toga što je remi odgovarao Kjevu koji je posle regularnog dela bio bolje plasiran tim i obezbedio je polufinale sa Specijom. Drugi polufinalni par ćečiniti Pordenone i bolji iz duela Ćitadela – Frozinone.

Srpski napadač Filip Đorđević, koji je svojevremeno nosio dres Crvene zvezde, mogao je da bude tragičar zbog promašenog penala u 56. minutu, jer je Empoli u 87. takođe sa bele tačke mogao da reši meč.

Ćićireti je, na kraju, bio neprecizan, a Kjevo je potom već u prvom produžetku poveo preko Garitana u 97. minutu. Empoli je u 104. dobio još jedan penal koji La Mantia maša, da bi rezervista Tutino u 110. uneo dramu. Ipak, rezultat se do kraja nije menjao.