Čuka dala 3 gola za 4 minuta, petarda TSC-a i trijumf Voše u gostima

Pobede kod kuće su ostvarili i Radnički, Napredak i Mladost iz Lučana

• 0
TSC Foto: Printscreen/Arena Sport

Fudbaleri TSC-a ubedljivo su savlkadali novajliju Zlatibor u 3. kolu Superlige Srbije rezultatom 5:1 (2:0)!

Mučio se domaći tim dugo na ovom meču, ali su u finišu prvog poluvremena preko Skopljaka i Zeca praktično rešili pitanje pobednika.

Silađi u 68. i Lukić iz penala u 74. minutu su dotukli rivala koji je svoj premijerni gol u SL dao preko Počeka u 82. minutu. Ipak, to nije bilo sve jer je Tomanović u 89. postavio konačan rezultat.

Spartak je takođe bio silan na svom terenu protiv Metalca (4:1), iako su gubili na poluvremenu posle gola Katanića u 11. minutu.

Međutim, Šimura, Denković i Nikolić su za 15 minuta nastavka (od 52. do 67.) u potpunosti preokrenuli situaciju na koju je "tačku stavio" Vidaković u 87. minutu.

Čukarički je za četiri minuta rešio pitanje pobednika protiv Rada (3:0), i to golovima u 5, 6. i 9. minutu.

Mladi napadač Marko Šarić načeo je Građevinare koje je sa dva gola (jedan iz penala) dotukao kapiten Brđana Marko Docić.

Vojvodina je, takođe, za poluvreme rešila pitanje pobednika protiv Voždovca (3:1) golovima Bojića, Saničanina i Gemovića, dok je Gajić pogodio za Zmajeve.

Pobede kod kuće su ostvarili i Radnički, Napredak i Mladost iz Lučana.