≫

Zlatibor zalutao u Superligu, primio pet i od Čuke, velika pobeda Javora u Pazaru u 92. minutu!

Četvrto kolo ling long lige je za nama, Brđani potvrdili kvalitet u Užicu

• 5
fudbaleri čukaričkog

Fudbaleri Čukaričkog nastavili su seriju dobrih rezultata od starta nove sezone, u četvrtom kolu Superlige upisali su i najubedljiviju pobedu, čak 5:1 protiv Zlatibor Čajetine, kojem je to bio četvrti poraz.

Osim toga Zlatibor ima i očajnu gol-razliku, 2:15, pa se već sada može zaključiti da je ovaj klub zalutao u elitni rang srpskog fudbala.

Podsetimo, Zlatibor je i u minuloj rundi, na gostovanju TSC-u, poražen istovetnim rezultatom.

Već posle deset minuta bilo je jasno u kom pravcu ide utakmica, golovima Ostojića i Endiajea, gosti su poveli 2:0, doduše uzvratio je Vukić već u 8. minutu, međutim sve što se u nastavku meča dešavalo bila je igra "Davida i Golijata" na stadionu u Užicu.

Eze i Docić su u povoju drugog poluvremena praktično potvrdili pobedu Brađana, Docić je iz penala pogodio, da bi tačku na goleadu Čukaričana stavio Stefan Kovač u 91. minutu.

Za goste je debitovao najveće pojačanje kluba u prelaznom roku, Danilo Pantić.

Veliku pobedu zabeležio je Javor, i to golom Ruševića u 92. minutu meča u Novom Pazaru, za trijumf od 3:2.