• 8

Suarezov debi iz snova: Asistirao posle 103 sekunde na terenu, pa dao dva gola za 6:1!

, Telegraf

Dolazak u Madrid je prijao Urugvajcu

• 8

Fudbaleri Atletika pobedili su Granadu sa 6:1, a veliki doprinos imao je Luis Suarez.

Već u 9. minutu je Košta bio strelac, u 16. je Saul promašio penal, što Granada nije mogla da kazni.

Za sve se pitao Atletiko i prednost je duplirana u 47. minutu preko Koree, da bi u 65. na 3:0 povisio njegov asistent Žoao Feliks.

Ipak, svi su očekivali debi Luisa Suareza, a on je na teren kročio umesto Košte u 70. minutu.

Već posle 103 sekunde na terenu, asistirao je Ljorenteu, a onda mu je on uzvratio istom merom za pogodak na debiju!

Molina je želeo da ublaži poraz, ali je Suarez u 94. minutu odgovorio novim pogotkom.