Sergej dao gol Interu u derbiju Serije A, Mihina Bolonja poražena u gostima

Vezista Lacija pogodio mrežu Handanovića u 55. minutu za konačnih 1:1

• 0
Sergej Milinković Savić Printskrin: Twitter/The Football Structure

Srpski reprezentativac Sergej Milinković Savić postigao je gol protiv Intera, u jednom od derbija 3. kola Serije A - 1:1 (0:1)!

Sergej je bio strelac u 55. minutu, i to glavom, nakon što ga je Aćerbi našao na drugoj, levoj, stativi gola koji brani Samir Handanović.

Bio je to gol Sergeja za 1:1 na Olimpiku s obzirom na to da je Lautaro Martinez u 30. minutu pogodio mrežu domaćina na asistenciju Ivana Perišića.

Finiš meča doneo je i nervozu na obe strane s obzirom na to da smo videli dva crvena kartona. Najpre je Ćiro Imobile isključen zato što je šutnuo Artura Vidala koji ga je provocirao, da bi Stefano Sensi morao na ranije tuširanje u 86. minutu. Takođe nakon što je rukom udario jednog igrača domačeg tima.

Bolonja našeg stručnjaka Siniše MIhajlovića poražena je na gostovanju Beneventu rezultatom 1:0!

Strelac jedinog gola bio je Lapadula u 66. minutu, da bi dva minuta kansije VAR poništio izjednačujući gol Bolonje zbog činjenice da je neko igrao rukom.

Parma je golom Kurtića u 1. minutu pobedila Veronu za koju je celo drugo poluvremen igrao srpski reprezentativca Darko Lazović. Ranije tokom dana Atalanta je sa 5:2 tukla Kaljari.