≫

Francuzi opet pobedili Hrvate, Žota s dva gola zamenio Ronalda, Bosna doživela novi potop

Trikolori na kraju slomili Hrvate na Maksimiru

• 1
Fudbalska reprezentacija Hrvatske Foto: Tanjug-AP

Fudbaleri Francuske pobedili su Hrvate sa 2:1 u reprizi finala Mundijala.

Ovaj put, Hrvatska je daleko bolje prošla u Ligi nacija na Maksimiru, a prvi gol postigao je Grizman već u osmom minutu.

Vlašić je izjednačio u 64, da bi pobedu Trikolorima obezbedio Embape u 79.

Pored toga, Danci su iznenadili Engleze sa 1:0 golom Eriksena iz penala, Italija i Holandija su remizirali sa 1:1, a oba pogotka viđena su do 25. minuta.

Italija je povela preko Pelegrinija, revanširao se Van de Bek. Belgija je bila bolja sa 2:1 od Islanda golovima Lukakua, Portugalci su se snašli i bez Kristijana Ronalda, koji je pozitivan na koronu.

Silva i dvostruki strelac Žota su matirali Šveđane za 3:0, što je bio rezultat i meča Poljska - BiH.

Već u 15. minutu su gosti ostali bez Ahmedhodžića zbog crvenog kartona, Levandovski (2) i Lineti su rešili meč sa 3:0.