≫

"Stradalo" je oko Sume: Pogledajte start Sanoga posle kog je Partizanov Gvinejac morao van igre

Ogroman "minus" za napad Partizana

• 3

Fudbaler Partizana Sejduba Suma morao je rano da izađe iz igre i već posle prvih petnaestak minuta, crno-beli su se našli u neugodnoj situaciji.

Upravo je Suma na startu meča presekao pas Strahinje Erakovića, prosledio je loptu dalje u napadu u kom je Filip Stevanović matirao Milana Borjana u šestom minutu za 1:0.

Pet minuta posle gola, Suma je povukao novi napad, hteo je da sačuva loptu pored Seku Sanoga, ovaj ga je zakačio po glavi.

Ispostavilo se da je Suma dobio udarac u oko i u 15. minutu je morao da izađe sa terena na kom se našao Lazar Marković.

Od tog trenutka je Zvezda krenula da igra ofanzivnije i napala je odbranu Partizana žešće, pa je do isteka prvih pola sata stvorila nekoliko solidnih prilika za gol.

Sve detalje sa meča Partizana i Zvezde u 163. večitom derbiju možete da pogledate u Telegrafovom blogu.