• 0

Igrač Rendžersa dao gol sa 50 metara, a zatim izazvao masovnu tuču fudbalera

Nemile scene u Belgiji po završetku meča

• 0

Fudbaleri Glazgov Rendžersa upisali su jako važna tri boda na gostovanju Standardu iz Liježa u okviru 1. kola Lige Evrope, ali će taj meč najviše ostati po upamćen po golu Kemara Rufa u nadoknadi vremena za konačan rezultat!

Napadač škotskog tima postigao je pogodak sa 49.9 metara, odnosno sa svoje polovine, što je ujedno najduža distanca sa koje su davani golovi u Ligi Evrope.

Međutim, Ruf je samo minut kasnije izazvao tuču fudbalera oba tima koja je trajala nekoliko minuta i koja nimalo nije bila naivna što možete pogledati u nastavku.

LIGA EVROPE, 1. kolo:

Grupa A: Jang bojs – Roma 1:2 (1:0), CSKA Sofija – Kluž 0:2 (0:0)
Grupa B: Dandalk – Molde 1:2 (1:0), Rapid Beč – Arsenal 1:2 (0:0)
Grupa C: Bajer Leverkuzen – Nica 6:2 (2:1), Hapoel Ber Ševa – Slavija Prag 3:1 (1:0)
Grupa D: Standard Lijež – Rendžers 0:2 (0:1), Leh – Benfika 2:4 (1:2)
Grupa E: PSV – Granada 1:2 (1:0), PAOK – Omonija 1:1 (0:1)
Grupa F: Napoli – AZ Alkmar 0:1 (0:0), Rijeka – Real Sosijedad 0:1 (0:0)

Grupa G: Braga – AEK 3:0 (1:0), Lester – Zorja 3:0 (2:0)
Grupa H: Sparta Prag – Lil 1:4 (0:1), Seltik – Milan 1:3 (0:2)
Grupa I: Makabi – Karabag 1:0 (1:0), Viljareal – Sivaspor5:3 (2:2)
Grupa J: Totenhem – LASK 3:0 (2:0), Ludogorec – Antverpen 1:2 (1:2)
Grupa K: Dinamo Zagreb – Fejnord 0:0, Volfsberger – CSKA Moskva 1:1 (1:1)
Grupa L: Hofenhajm – Crvena zvezda 2:0 (0:0), Slovan Liberec – Gent 1:0 (1:0)