• GP

23. oktobar 2020 | 21:23

Da je Simović sudio kako treba oborila bi ona svetski rekord u broju crvenih kartona jednom timu na jednoj utakmici. Inače su šampioni u obaranju negativnih rekorda.

• power

23. oktobar 2020 | 20:23

Cilj opravdava sredstvo - tuga žalostiva !

• FILIP

23. oktobar 2020 | 20:12

SRECA ZVEZDE STO JE SIMOVIC ZVEZDAS,PA TIM RAGBISTA I DOBRO PROSAO.

• Pop

23. oktobar 2020 | 19:52

Baš čudno, toliko kartona a bili ,,dominantni'', još im elvis progledao za nekoliko kartona, naravno crveni za sanoga još u prvom poluvremenu!!!

• Ni Real ni Barselona

23. oktobar 2020 | 18:50

A u dosudjenim penalima samo zvezda može da obori(obara) sopstveni rekord!

• 23. oktobar 2020 | 19:07

Mića

@Ni Real ni Barselona

Kad igrate prvo kolo evro kupova.

• GROBAR

23. oktobar 2020 | 18:34

Sve mesar do mesara.Sudije njima tolerišu grube startove i baš ih briga. Nesmiju od Kokeze.

• 23. oktobar 2020 | 23:26

Filip

@GROBAR

E to je ta VELIKA POSTENA Zvezda BEZ POMOCI su DRUZINA jada.

• Olomdar

23. oktobar 2020 | 18:33

Sudija treba9 dodeliti jaš naj manje dva crvena kartona Zvezdi. Što dodelio osam žutih to se samo sudija zaštitio da ga manje napadaju što je dosudio nepostojeći korner i posle nije sudio prekršaj Katajia kada je za grudi držao Zdjelara i davio. Zato je povlačenje Sonoga koji nebi ni došao do lopte okarakterisao kao penal. Na kraju ispade Partizan Prisli 1:1. Tako zbezda svake godine odmakne Partizanu i slavi nameštenu titulu. .

• MARKO GROBAR

23. oktobar 2020 | 18:30

Naj grublja ekipa u ligi. Sve Samedo do Sameda, padavičari.

• Nedeljko

23. oktobar 2020 | 18:24

Kakve li ironije, crveni Sanogu u nadoknadi vremena, a, trebao je biti u svlacionici do 30og minuta. Sta ces, to je slika i prilika desavanja u Srbskom fudbalu. Neko nesmije da izgubi utakmicu.

• 23. oktobar 2020 | 20:19