Het-trik Bamforda za surovu lekciju Aston Vili: Lids se dočepao vrha tabele Premijer lige!

, Telegraf

Bjelsin tim pokazao da nije tek tako ušao ponovo u Premijer ligu

• 0

Fudbaleri Lidsa imali su veče iz snova u novom kolu Premijer lige, Aston Vila je pala sa 3:0!

Šepurila se Aston Vila pred ovaj susret kao tim koji je odlično počeo sezonu, ali je Lids sa 3:0 najavio da ima tim za velike domete, iako je tek ušao u elitno društvo.

Iako su mreže mirovale do 55. minuta, Bamford je tada najavio trijumf gostiju, a onda je dao još dva gola do 74. minuta za het-trik!

Tako se i trka za strelca lige zahuktala, jer napadač Lidsa ima šest golova, kao i Mohamed Salah.

Na vrhu liste su Son iz Totenhema i Kalvert-Levin iz Evertona sa po sedam golova.