• 0

Čudo spasilo Srbe: Igrao se 120. minut, rezultat je bio 3:3, a njih trojica su išli na samog golmana

, Telegraf

Na kraju nisu dali gol i izgubili su na penale

• 0

Da su Verona i Venecija u sredu veče odigrali verovatno najluđi meč italijanskog Kupa, jasno govori i video snimak iz finiša meča koji je rešen tek posle penala!

Verona je vodila sa 2:0, strelac prvog gola bio je i srpski vezista Ivan Ilić, ali su gosti u 83. i 87. minutu stigli do produžetaka. Tamo su i poveli, da bi u 110. minutu primili gol za 3:3.

Međutim, pitanje pobednika vrlo lako su mogli da reše u 120. minutu kada su trojica fudbalera Venecije odlično izbegli ofsajd zamku i sami su išli na golmana Verone.

Rešenja je bilo sijaset, oni su izabrali najgore i rezultat se nije promenio. A u nastavku je domaći tim slavio 3:1 posle penala gde je strelac bio i Darko Lazović.