Joveljić strelac u ubedljivom trijmufu protiv Spajića, bruka Totenhema, Dinamo odoleo u Moskvi

Volfsberger dao čak tri gola iz penala, jedan od njih je iskoristio i Srbin

• 0
Dejan Joveljić Foto: AP/Tanjug

Srpski napadač Dejan Joveljić bio je strelac za svoj Volfsberger u ubedljivoj pobedi austrijskog tima protiv Fejenorda u Roterdamu - 4:1!

Volfsberger je postigao čak tri gola iz penala, a upravo je iz poslednjeg pogodio i Joveljić za konačnih 4:1. Prethodno je Liendl postigao het-trik, dok je za domaćina svih 90 minuta igrao Uroš Spajić - i jedini je u odbrani Fejenorda koji nije dobio žuti karton.

U istoj grupi Dinamo iz zagreba odigrao je 0:0 protiv CSKA u Moskvi i sada oba tima imaju po dva boda. Austrijanci su prvi sa četiri, Holanšani imaju jedan bod.

Meč sa najviše golova odigrali su LASK i Ludogorec! Domaćin je imao vođstvo od 4:1, ali su Bugari u 74. smanjili na 4:3 i imali su do kraja igrača više.

Najveće iznenađenje svakako je pobeda Antverpena nad Totenhemom rezultatom 1:0, a strelac jedinog gola bio je Refaelom u 29. minutu. Milan je pobedio Spartu 3:0, uz promašen penal Zlatana Ibrahimovića u prvom poluvremenu, dok je LIl od 0:2 protiv Seltika stigao do boda.

Pomenućemo i to da je Crvena zvezda savladala Liberec rezultatom 5:1, dok je Hofenhajm u gostima bio bolji od Genta sa 4:1.