Votford iz penala do drugog mesta: Ivić uz pomoć Sara stigao Paunovića i Reding

Druga vezana pobeda "Stršljenova" u Čempionšipu

• 0
Vladimir Ivić Foto: MN Press

Vladimir Ivić i Votford su iskoristili kiks Redinga i Veljka Paunovića i trijumfom nad Koventrijem od 3:2 prišli samo na bod lideru na vrhu Čempionšipa.

Ponovo je krilni napadač Ismaila Sar bio spasilac ekipe koju predvodi srpski stručnjak pošto je realizovao najstrožu kaznu u 83. minutu i doneo trijumf "Stršljenovima".

Posle lošeg prvog poluvremena koje je završeno bez golova, mnogo bolji fudbal viđen je u nastavku, a nakon vodećeg gola Andrea Greja iz 54. minuta gledali smo pravi triler.

Gosti su za dva minuta preko Hamera u 63. i Vokera u 64. preokrenuli rezultat, ali je samo dva minuta kasnije Ekong poravnao na drugoj strani na 2:2.

U otvorenoj igri u završnici utakmice Votford se bolje snašao i posle igranja rukom jednog fudbalera Koventrija stigao do trijumfa od 3:2.