Stanković: Nisam ni video da je magla, momci su se psihofizički ispraznili posle Genta

9. novembar 2020 | 09:26

Milosevica za trenera!

• Mića

9. novembar 2020 | 08:13

Odbrana je katastrofa i tu škripi 4-5 godina u nazad ali je Dejan taku naslijedio. Niko ne pokriva protivničke igrače, probacuju im loptu iza leđa bez problema, nekoliko izmjena mjesta u napadu oni se izgube, pokušavaju oduzeti čisto loptu u stilu Bekenbauera, nema bliskog bloka na protivničkom igraču, Rodiç se ubaci u napad ali nema snage za povratak na svoju osnovnu poziciju, itd, itd. Jednostavno nemamo igrače za te pozicije. Ukoliko se nešto ne uradi mrka kapa, stiže Hofenhajm koji ne prašta greške.

• Zis

9. novembar 2020 | 08:07

Odbrana vam je KATASTROFALNA ,jedino Borjan i Gajic su zadovoljili svi istali ne bi mogli da igraju ni u Mostanici .

• Dusko V

9. novembar 2020 | 02:24

Ali si vrlo dobro video da ste prvi gol postigli iz ofsajda kao kuca drugi iz poklon penala i video si da je sudija oteo Indjiji cistu pobedu. To sto ste vi umorni vas ne opravdava poklon pobede.

• Sombor

9. novembar 2020 | 00:27

Pa dokle vise ti penali od 75 og minuta. Kad god je nepovoljan rezultat po zvezdu, od 75 og minuta se ceka bili kakva situacija u sesnaestercu protivnika da se za zvezdu svira penal. Pogledajte sve penale za zvazdu, gde god joj treba pobeda, penali se sviraju od 75 og minuta. Pa providno je. Partizan je katastrofa, al gde bas toliko da ubijate fudbal sa jos jadnijom Zvezdom. Europa je pokazatelj gde smo.

• mare

8. novembar 2020 | 23:17

tako je mister samo pobede i pobede.cekamo duplu krunu !

• Goran

8. novembar 2020 | 23:14

Zasto uvek izgovor umor...kako si ti uspevao da igras ligu, kup i ligu sampiona sa Interom...kako ostali igraci u Evropi uspevaju i samo kod nas je umor problem i puno utakmica. Sta radite na treninzima da ste stalno umorni? Dokle vise izgovori? Pobeda je pobeda naravno, ali tvoje izjave su smesne.

• RADAN

8. novembar 2020 | 23:09

NE EKSPRIMENTISI MNOGO DAJ IGRACU DA IGRA ONO MESTO KOJE MU NAJV IŠE ODGOVARA, OVAKO NE IDE , LOSA IGRA I MNOGO GREŠAKA.

• Sebez

8. novembar 2020 | 22:58

Mene ovaj erakovic podseca na rasida sumailu mislim da ga je miloje doveo u zvezdu igra je za zvezdu vrlo malo uglavmom kup meceve ali uspio je da postigne dva gola nazalost u svoju mrezu ovaj erakovic sa frizurom ivana kampa ko ga se seca ne daje auto golove jos ali vrlo lako ih poklanja .katarina gobeljic napokon uputo pristojan centarsut tj asistenciju za gol pasce sex vecerasas.zbog toga onolika magla.

8. novembar 2020 | 22:35

SVAKA CAST DEKI IDEMO DA OSVOJIMO LIGU EVROPE !!!

• 8. novembar 2020 | 22:49

LAKI

@DJURA

u tri utakmice 7 gola dali u evropi..svaka cast misteru upravi i igracima.osecam da ce mo daleko dogurati u evropi.czbg sampion

• 8. novembar 2020 | 23:08