≫

VAR poništio Mesiju pogodak za pobedu Argentine, Brazilac našao spornu situaciju 27 sekundi pre gola

U neverici su bili igrači dvostrukog prvaka sveta

• 0
Lionel Mesi Foto: Tanjug-AP

Fudbaleri Argentine i Paragvaja remizirali su sa 1:1 u kvalifikacijama za Mundijal.

Poveo je Paragvaj iz penala u 21. minutu, izveo ga je precizno Romero, a Gonzalez je pred kraj poluvremena izjednačio.

Bio je najbolji u skoku posle kornera Lo Selsa, ali je ipak najzanimljiviji momenat sačuvan za nastavak.

U 58. minutu, Lionelu Mesiju poništen je pogodak za pobedu, i to na pomalo bizaran način.

VAR je ovde presudio, u samoj akciji ničeg spornog nije bilo, ali je brazilski arbitar Klaus uspeo da pronađe momenat 27 sekundi pre pogotka, i to na drugoj polovini terena.

Jedan sporan faul upropastio je šansu Argentine da dođe do maksimalnog učinka posle tri kola.

Inače, meč je obeležila još težak momenat Palasiosa, koji je zbog teške povrede kičme morao odmah u bolnicu.