• Schomi

22. novembar 2020 | 08:53

Hahaha da li je realno da je ovaj lik rekao „nismo se branili”!? Pa nisu prismrdeli šesnaestercu sve do tog 89. minuta kad su pogodili prečku. Kad bi bar hteli i protiv Zvezde ovako da parkiraju autobus, ali ne, tu će naravno „pošteno” da se otvore i popiće 4-5 komada.

21. novembar 2020 | 21:21

Veoma zanimljivo kod suta igrica proletera kad pogadja precku, natrcava igrac i sklanja se od odbijene lopte, pa sta vise da pricamo.

• Hersonisos

21. novembar 2020 | 20:52

Nismo se branili? Uvijek me oduševljavalo kod naših trenera odsustvo svake realnosti i stereotipne izjave lopta nije htjela u gol, braniš se 90 minuta, odbrani ti golman penal, uputiš prvi udarac na gol u 89 minutu i onda nismo se branili, pa šta ste onda radili, napadali?