≫

Lepote srpskog fudbala: Lob, dva penala, slobodnjak... Pogledajte 6 golova za 20 minuta!

Sjajna fudbalska predstava viđena je u Inđiji, pogotovo u prvom poluvremenu

• 2

Fudbaleri Inđije i Spartaka iz Subotice definitivno su obeležili 17. kolo Superlige Srbije u kom je gostujući tim, na kraju, odneo sve bodove kući - 3:4 (3:3)!

Ono što je svakako privuklo najviše pažnje jeste goleada u prvom poluvremenu, kada smo za 20 minuta videli čak šest golova - po tri na oobe strane!

Poveo je domaćin lob udarcem Obradovića u 12. minutu, gosti su preokrenuli već do 20. golovima Savkovića i Tufegdžića, da bi Inđija u 29. ponovo stigla do prednosti preko Bastajića i Neškovića.

Tufegdžić je u 32. postigao svoj drugi gol i na taj način kompletirao sjajno poluvreme, a vredi pomenuti da je Spartak do pobedničkog gola stigao u 87. minutu. Najpre je Denković promašio penal, ali je Srećković odbijenu loptu sproveo u mrežu.