• 0

Juve i Ronaldo prekinuli Barsin neverovatan niz na Nou Kampu

Ovo se "katalonskom klubu" nije desilo još od 2013. godine

• 0

Pamtiće Barselona verovatno dugo ovaj poraz od Juventusa u 6. kolu grupne faze Lige šampiona na Nou Kampu!

Osim što su ostali bez 2.7 miliona evra, koliko dobija pobednik grupe, "katalonski tim" je doživeo i prvi poraz u LŠ na svom terenu još od 2013. godine i onog susreta sa Bajernom (3:0) u polufinalu.

Od tada je prošlo čak 38 mečeva u kojima Barsa pognute glave nije napustila domaći teren, a posle duela sa šampionom Italije ista će im verovatno biti preplavljena sramotom. Takođe, Barsa je prvi put od 2006. godine grupnu fazu završila na drugom mestu, a tadašnji epilog je bila rana eliminacija od Liverpula.

Vredi pomenuti i to da je Kristijano Ronaldo bio dvostruki strelac za Juve sa bele tačke (13. i 52. minut), dok je MekKeni bio precizan u 20. minutu. Rezultat je mogao da bude i gori, ali je gol Lenadra Bonućija u 75. poništen zbog ofsajda.