Prijović ušao sa klupe, pa pogodio za finale u 92. minutu

Srpski napadač strelac za pobedu nad Al Šababom u polufinalu Arabijskog Kupa šampiona

• 1

Aleksandru Prijoviću očigledno prija da igra protiv Al Šababa! Nakon što im je sredinom decembra dao gol u šampionatu, nekadašnji reprezentativac Srbije "pogodio" je protim pomenutog kluba i u polufinalu Arabijskog Kupa šampiona!

Prijović je ušao u igru u 73. minutu, a gol za pobedu od 2:1 dao je u 92. i na taj način je potvrdio plasman Al Itihada u finale. A tamo čekaju boljeg iz duela Ismaili - Radža Kazablanka (1:0)

Prvi meč Al Itihada i Al Šababa završen je rezultatom 2:2, a Al Šabab, koji je inače bolje rangiran na tabeli, imao je prednost od 1:0 još iz prvog minuta. Međutim, domaćin  se vratio u igru preko Romarinja - samo minut nakon što je Prijović kročio na teren.

I kod tog izjednačujućeg gola Srbin je imao značajnu ulogu, jer je propustio loptu jednom od saigrača posle čijeg ubacivanja u peterac se rezultat promenio.