≫

Paunova lekcija Bornmutu, Reding spakovao tri komada za poluvreme, elita se vidi sa Madejskog

Sjajan meč Redinga protiv direktnog konkurenta za plasman u elitu

• 2
Veljko Paunović Foto: Streamja

Sjajan meč odigrali su fudbaleri Redinga pod komandom srpskog trenera Veljka Paunovića, savladali su direktnog rivala u borbi za Premijrr ligu Bornmut rezultatom 3:1!

Već posle 45 minuta navijači kluba sa "Madejski" stadiona mogli su da udare "recku" u koloni pobede za svoj tim, jer je Paunov sastav pregazio goste u tom periodu, do odmora je već imao ubedljivih 3:0.

Strelci za domaći tim bili su Džoš Loren u 24. minutu, Tomas Mekintajer u 31. i neizbežni Lukas Žoao u 43, za pečat na možda i najbolje poluvreme Redinga od početka sezone.

U nastavku nije bilo potrebe da domaći sastav "zapinje", gostima je bio ubijen borbeni moral i oduzeta svaka nada da mogu doći i do egala, pa sve što su uspeli da urade je počasni gol u režiji Džuniora Stanislasa pred kraj meča.

Ovom pobedom poravnao sa Svonsijem i Votfordom, sva tri tima imaju po 47 bodova, s tim da drugoplasirani Svonsi ima i meč manje.

Norič je i dalje autoritativni lider Čempionšipa sa 53 boda i takođe utakmicom manjka u odnosu na rivale pri vrhu.