Španac u sekundi izazvao erupciju besa Stankovića i igrača: Da je samo pustio taj korner...

Sudija je, ipak, postupio po propisima - treći minut nadoknade je istekao

• Realno!

26. februar 2021 | 07:59

MorabZvezda da nauci da igra do 94l3 a ne do 97-103. min. Ubio vas je ovaj sistem i ako ste ispali. Svevse placa.

• Filip

26. februar 2021 | 07:41

Realno i u prvoj i u drugoj utskmici imali smo dobro sudjenje...mozda je trebao da pusti taj korner, ali jbg

• Olimfar

26. februar 2021 | 07:39

Ja Ja dali imaš malo ljuckosti u sebi tri minuta su prošla a sudija odlučuje dali će svirati kraj ili ako ima potrebe pustiti još da se igra. Kada Partizanu naše vaše sudije dopuste u nadoknadi još pola minuta onda kažete igralo se dok se ne da gol. Druga je stvar što naše vaše sudije u toku regularnog vremena obezbede vam pobedu pa za produžetak vas nije briga. Šteta što nisu sudile naše sudije onda bi bilo sve u redu ili narem onaj grčki sudija što sudio u Beogradu.

• Kuku

26. februar 2021 | 06:48

Nije vam to Ling-Long liga,ne može Terza ,da utiče

• Dj

26. februar 2021 | 06:40

Imali ste 95min da date gol i sad cete kao iz korenera dati i izveli ste 10 pa niste dali gol

@Dj

Partizan nemoze ni da igra... a kamoli da da gol u Ligi sampiona..... Tudjman vam se prevrce u grobu

• Laki Lu

26. februar 2021 | 03:14

Nije svako ja

• Gm

26. februar 2021 | 01:09

Ali meni su grobari najjaci, stvarno sampioni. U mesto da se raduju da Zvezda izbaci Milan, da imamo dva predstavnika u kvalifikacijama za Ls, oni se raduju ispadanju. E sad dobro da upamte kad ce imati takvu priliku. Nesposobni sami da stvore, a hoce preko nas. E sad mi je i drago sto smo ispali, samo zbog napacenih dusa. Ali nema veze, ostaje im baba Julin kup....🤣🤣🤣🤣

• 26. februar 2021 | 08:22

Joco

@Gm

27 god bez evrope, nemoj to da zaboraviš nikad..

• Putin

26. februar 2021 | 00:43

Karma... ponede u 90om minutu... prelazi iz 1-2 iz 2-1.... menjanje najboljih igraca protivnickih ekipa.... sve se to desava u ping pong ligi.... a ovo sto sudija nije dao kornu, sto je gobeljic promasio, sto je katai promasio.... e to se zove KARMA....

• UB

26. februar 2021 | 00:39

Znao je on šta je moglo da se desi, zato je i svirao! uefa-mafija!

• Xyz

26. februar 2021 | 00:33

Ako se za to sekira, onda neka to bude najveća sekiracija. Važno je da su njegovi momci igrali dobro, a što sudija nije imao petlju da pusti taj korner, neka ide na njegovu dušu. Nisu se momci obrukali. Naprotiv!

• Maja 18

26. februar 2021 | 00:17

Španci nisu naši prijatelji, oni više vole svoje južnjake iz Italije! Španski sudija je bio naklonjen AC Milanu!

• Dreka

26. februar 2021 | 00:03

Msm da je glupo jer je prvo pokazao rukom ka korneru a posle 3 sekunde svirao kraj. Mozete da vratite i da pogledate

• Ja

25. februar 2021 | 23:58

Po kakvim propisima? Ajde da cujem!!! 3min minimalne nadoknade a ne maks 3min!!!

• 26. februar 2021 | 00:24

Да

@Ja

Била је измена у надокнади. Ушао је играч Милана. То је 30 секунди по прописима. Шта није јасно?

• 26. februar 2021 | 00:39

Rade

@Ja

Ni jedan prekid u nadoknadi sto u prevodu znaci cim istekne to vreme svira se kraj ! Nije to ping pong liga da se igra dok mala ne izjednaci ili ne postigne gol. Ovde sude sudije sa internacionalnom licencom a ne tamo neki cirkusanti koji sviraju penale na 18 met i priznaju golove iz auta. Tamo to ne prolazi i radi se onako kako to fudbalska pravila nalazu. Nadam se da si sad shvatio, nema ni min ni max vec se radi o 3 min.

@Ja

Nije ti ovp ping pong liga gde vam je sve dozvoljeno! Propisi su propisi!

• 26. februar 2021 | 07:39

BOGI

@Ja

Na utakmici u Beogradu vreme je isteklo ali su sudije produzile utakmivu dok Zvezda nije izjed nacila