Pogledajte kako je Partizan dao 2 gola za 4 minuta: Asano i Marković za potvrdu trijumfa crno-belih

Vicešampion Srbije sredinom drugog dela završio posao

• 1
Bačka Partizan Foto; partizan.rs

Mučio se Partizan dugo protiv Bačke i tek u finišu prvog poluvremena je došao do gola, da bi sredinom drugog dela crno-beli rešili pitanje pobednika!

I to zahvaljujući tome što su dali dva gola za četiri minuta, preko Takume Asana i Lazara Markovića u 58. i 62. minutu!

Japanac je dao svoj 16. gol u sezoni, i to nakon što je iskoristio asistenciju Miloša Jojića, da bi Marković "pokupio" jednu odbijenu loptu posle šuta Bajbeka.

Partizan je do kraja postigao još jedan gol preko mladog Jovića koji je postavio konačan rezultat 4:0 - što je 18. uzastopni trijumf crno-belih u svim takmičenjima.

Izabranici Aleksandra Stanojevića u narednom kolu dočekuju Metalac 3. aprila, a zatim će već 7. gostovati Zvezdi u večitom derbiju.