≫

Stanojević pukao od besa, uneo se u lice Simoviću: Trener Partizana se obrušio na glavnog sudiju

≫

Nije se mirio trener Partizana sa jednom odlukom glavnog arbitra

• POPE

8. april 2021 | 02:29

Kod tog auta igrac partizana gazi igraca zvezde. Zuti karton za igraca partizana!!!

• uzduz

8. april 2021 | 02:26

Covek na galamu i tenziju osvajao titule!Prepotentan,pun sebe,umislio trenera!Dosla neka druga vremena Plakoje!!!!!!!!!!!!

• Jović

8. april 2021 | 01:49

U Lovćencu zelena je trava,zabolela Simovića od Partizana glava. Nema sklanjalice ni penala,zahladnelo usred Humskog sokaka. Na Severu do 12-tog podeoka. Poz za Šampione.

• tilovanje tevojneee

8. april 2021 | 00:27

A šta je sa Sanogom ??? Čovek kao da je gazda lige , šta više treba da bi dobio karton ??? Seče cistu kontru u prvom poluvremenu i Simovic ništa , pa gazi na korneru igrača namerno , pa pred kraj ima opet neki majgeri u telo protivnika . Jedina pozitivna stvar nikom nije iskopao oko ko prošli put

• 8. april 2021 | 09:07

Stanoje - 12

@tilovanje tevojneee

U kupu ce bato

• 8. april 2021 | 09:33

Milan

Sanogo je kriv, inače bi nas zgromili...Eto alibija...

• VALJAK

7. april 2021 | 23:43

STANOJE NIJE SIMOVIC (zvezdas) kriv. Kriv je SAVO MILOSEVIC I FSS KOJI JE JOS JESENAS RESIO SAMPIONA. SAD SE POSTENO SUDI. LAKO JE SADA. BUDIMO ISKRENI. PAZI ZA SLEDECU.

• FILIP

7. april 2021 | 23:29

STANOJE PUSTI VAZURU I VUCELU. DOK SU ONI TITULE NEMA A TIMU FALE TRI DOBRA ALI DOBRA ISKUSNA IGRACA KOJA PRAVE RAZLIKU.

• NSCZ

7. april 2021 | 23:25

Do sad se nije bunio na sudije dok je vodio ‘zatvorene’ utakmice. Derbi ne moze da zatvori pa mora da se igra fudbal

• Objektivno

7. april 2021 | 22:06

Ovo je sramota šta sudije sebi dopuštaju ,da im psuju i u facu se unose. Da pokažu koji crveni karton, nikom to na pamet ne bi palo.

• GNS

Zvezda nije autnula na gol osim ovog prekida.Partizan ih razbio prvo poluvreme, drugo prekid-gol i valjanje.

7. april 2021 | 21:18

Nema bek pojma nikad vise nece pobediti Zvezda, ha, ha, ha.

• Milan S

7. april 2021 | 21:14

Prošla su ta vremena kad su se dotični i Dulo unosili sudijama.

• 0008034

7. april 2021 | 21:11

Dobio covek nervni slom zbog auta koji je bio skoro na centru!!!??? Sa grobosima nikad dosadno 😁😁😁

• Mića

7. april 2021 | 21:09

Mislim da Stanojko, inače sa licencom Tole trenera, govori Elvisu "izdao si nas, izdao si nas, zašto, zašto".

• Zis

7. april 2021 | 20:45

Pukao covek zbog auta,tezak indijanac ,takav je bio i kao igrac .

• Dema

7. april 2021 | 20:40

Zvezdani unapred da se deli titula. Tako sef rekao. Dok nije bilo sefa Partizan neprikosnovan dosao AV AV AV i sudije po naredjenu.

• Ogi

Zbog auta pukao od bijesa? To je to ponasanje pritiska .

• Grobar Mne

7. april 2021 | 20:13

Utakmica u kojoj su se igrači Zvezde izležavali oko 4-5 minuta,izvršeno 6-7 izmjena,a sudija produži utakmicu za 5 minuta!

@Grobar Mne

Pa najbolje da produži dok partizan ne da gol na to ste navikli!

• 7. april 2021 | 20:55

Zvele

@Grobar Mne

A pa da vi ste naučili da produžetak traje dok ne date gol.Kako ste smešni 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

• 7. april 2021 | 21:11

Andrej

@Grobar Mne

Mogao je da produži i 666 minuta partizan ne bi dao gol ni da se cela zvezda skloni

• 8. april 2021 | 06:39

Др

@Grobar Mne

Сине, прошла су та Толетова времена продужавања утакмица, док кмекавци не победе!

• Mića

7. april 2021 | 20:11

Pa što se ljuti ipak su izgubili od evropskog i svjetskog šampiona. Samo 1:0, nije toliko strašno.