≫

Horor povreda fudbalera Borca: Golman Žarkova mu brutalno polomio nogu

Neprijatan detalj sa utakmice u Čačaku

• 1

Okršaj 29. kola Prve lige Srbije doneo je nemili događaj u Čačku na stadionu kraj Morave gde je Borac slavio sa 2:0 protiv Žarkova.

Ipak, utakmicu nisu obeležili golovi i igra, već težak prekršaj golmana gostiju Rastka Šuljagića koji je u 29. minutu polomio nogu napadaču domaćih Andriji Ratkoviću.

Zatrčao se u 28. minutu fudbaler domaćih u kontru, golman Žarkova istrčao da preseče akciju, ali je promašio fudbal i žestoko pokupio Ratkovića. Tom prilikom polomio mu je levu potkolenicu i dobio samo žuti karton...

Odmah je, po reakciji fudbalera, bilo jasno da je start mnogo ozbiljniji nego što se činilo, intervenisala je i hitna pomoć koja je momka odvezla u bolnicu, a glavni arbitar Valdimir Šegrt je pokazao golmanu Žarkova put u svlačionicu.