Joveljić "namirisao krv", pa dao gol Salcburgu

Ipak, njegov tim je izgubio od šampiona Austrije

• 1
Dejan Joveljić Printskrtin: Twitter/@ForTheFansHQ

Odlazak Dejana Joveljića u austrisjki Volsfberger na pozajmicu pokazao se kao pun pogodak, jer je nekadašnji napadač Crvene zvezde, sada pod ugovorim sa Ajtrahtom, dao svoj 14. gol u tamošnjem šampionatu.

Ovoga puta protiv lidera Salcburga, u porazu njegovog tima rezultatom 2:1, kada je u 29. minutu "namirisao krv" i grešku veznog reda gostujućeg tima.

Naime, Salcburg je vodio od 13. minuta golom Dake, da bi Joveljić odlično pratio situaciju na sredini terena, shvatio je da će biti povratna lopta za golmana, presekao je istu i izjednačio rezultat. Na nesreću njegovog tima, Salcburg je u 48. preko Beriše došao do trijumfa.