• 0

Kud je prošla ova lopta? Marez probio dva "živa zida" i preokrenuo protiv Pari Sen Žermena

Interesantna postavka gostiju u ovoj situaciji se na kraju pokazala kao pun pogodak

• 0

Fudbaleri Mančester sitija su potpuno "okrenuli" utakmicu sa Pari Sen Žermenom u svoju korist posle 0:1 na poluvremenu u Parizu. Najpre je De Brujne zanimljivim golom iznenadio Navaasa, a nekoliko minuta kasnije viđen je još jedan interesantan pogodak.

Strelac je bio Rijad Marez iz "slobodnjaka" iz kojeg je uspeo da probije dvostruki "zid" koji je imao ispred sebe - onaj prvi koji su formirali njegovi saigrači i onaj drugi, sa igračima Pari Sen Žermena.

Varka je uspela, jer su gosti bili savršeno sinhronizovani u toj stiuaciji: na udarac Mareza trojica igrača Sitija su se momentalno sklonila, što je očito zbunilo igrače PSŽ-a poslaganih u "zidu", koji je pukao taman toliko da kroz procep prođe lotpa i prevari Navasa.

Pogledajte tu situaciju i gol Mareza kojim je Siti preokrenuo u Parizu.