Pogledajte penal kojim je Partizan poveo protiv TSC-a, napravio ga je bivši igrač Zvezde

Urošević je srušen u kaznenom prostoru, gol je dao Natho

• 9

Igrao se 53. minut derbi meča 35. kola Superlige Srbije između Partizana i TSC-a kada je domaći tim došao u vođstvo golom sa bele tačke!

Penal je minut ranije napravio Marko Petković, nekadašnji fudbaler Crvene zvezde, koji je bio u duelus a Slobodanom Uroševićem, a za sudiju Srđana Jovanovića nije bilo dileme.

Džabe se Petković smejao i na taj način pokušavao da poruči da faula nije bilo, Jovanović svoju odluku nije promenio, a sigiuran sa bele tačke za vođstvo od 1:0 bio je Izraealac Birbas Natho.