≫

Čelsi razmontirao Real i posle 9 godina ide u finale LŠ: Tuhel nadmudrio Zidana, može li i Pepa?

≫

Plavci su dominirali svih 90 minuta i stvorili su sijaset šansi, ali su samo dve krunisane golovima za konačnih 2:0

• Mane

6. maj 2021 | 09:14

Jako mi je drago inace sam navijac Chelsija. Idemo po usatog...

• Nisam gledao.

6. maj 2021 | 08:29

Jel igrao najbolji igrač na svetu Luka Modrić?

• 6. maj 2021 | 10:50

Aleksa

@Nisam gledao.

Modric je jedini igrao u tom mecu.. Ali su ostali bili bezopasni...

5. maj 2021 | 23:14

Kako mi je drago što su ih pobedili pogotovo posle ovog sr**a sa suoerligom koje je baš ovaj Real najviše inicirao.

5. maj 2021 | 22:58

Peres, Zidan i pola tima napolje, ovi starci su dali svoje, na terenu tromi ko da su burad piva popili. Katastrofa.

• South

Ja volim Partizan, ja volim Čelzi...

• Don

5. maj 2021 | 22:57

Morace bolja realizacija, mogli su 5 gola da daju, ovako ce Siti da ih razmontira. Mnogo su jaki Englezi!

• BuRAZ

Igram tiket za finale i igram na Celzija da osvaja eto cisto da znate pa nek mi je sa srecom

5. maj 2021 | 22:51

Kakav fudbal igraju ovi Englezi,kakvo ce finale tek biti uf.

• AHAB

5. maj 2021 | 22:44

KOJA JE OVO VRSTA NAGRADE ČELSIJU,ŠTO JE MINIRAO SUPER LIGU,ISTO KAO I CITY Iju .....PA,NISMO,BRE MALI

• 5. maj 2021 | 23:30

Don

@AHAB

O cemu ti pricas? Real je 2 dobra suta imao, u oba meca 3, 4 puta nisu sutnuli, Celsi je u dve utakmice mogao bar 6,7 gola da postigne, samo sad u drugom poluvremenu imali su 3 puta 1 na 1 sa golmanom. Ti si gledao mozda neki drugi sport, nisi ni gledao utakmicu.